Máj, mesiac romantikov v Natuzzi Editions
Máj, mesiac romantikov v Natuzzi Editions

Máj, mesiac romantikov v Natuzzi Editions

To, že je mesiac máj zasvätený láske, všetci veľmi dobre vieme. Aj tu u nás v NATTUZZI EDITIONS. Príďte do nášho showroomu a vystavte sa zvádzaniu talianskeho dizajnu. Je natoľko nádherný, že  s veľkou pravdepodobnosťou ten povestný „amorov šíp“ zasiahne aj vás a bude to láska na prvý pohľad. My k nej prispejeme zľavami. Vašej vzájomnej náklonnosti sľubujeme dlhovekosť – nábytok NATUZZI EDITIONS je totiž natoľko kvalitný a štýlový, že radosť z neho nevyprchá ľahko. 

MESIAC LÁSKY K TALIANSKEMU DIZAJNU

Amorov šíp je synonymom očarenia a zaľúbenia, ale trvalosť láske zabezpečovali iní bohovia, ako Afrodité, Eros , či v iných kultúrach Venuša a Cupid. Inšpirujú nás aj v tvorbe dizajnových sedačiek, postelí, kresiel a ďalšieho nábytku. My taliani sme veľmi emotívni, do našich návrhov dávame celé srdce. Robíme to pre vás a robíme to radi. S láskou a potešením tiež tieto   naše krásne kusy nábytku vyrábame, pričom si dávame záležať na kvalitnom remeselnom spracovaní a nezameniteľnom štýle.

Tak využite príležitosť a získajte výhodne trochu novej lásky pre váš domov. Doprajte si kúsok tej najlepšej talianskej kvality, unášajte sa jej šarmom a pohodlím. Pozvete tým do svojho domova tú pravú atmosféru lásky a vášne.

Ak teda hľadáte niečo, čo by dokonale dotvorilo váš interiér a zároveň si chcete dopriať niečo naozaj špeciálne, máj je ten správny čas. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky. Aj vďaka   nej môže Amorov šíp lásky a vášne zasiahnuť aj váš domov a urobiť ho ešte krajším a útulnejším miestom pre vás a vašich blízkych.

NEPREMEŠKAJTE PRÍLEŽITOSŤ

Sme temperamentní a vášniví taliani a keď sa do niečoho pustíme, ideme do toho naplno. V mesiaci zaľúbených sme pripravili 30% zľavy na všetky naše postele, sedačky… a vlastne na celý sortiment – pretože láska kvitne v každej časti vášho bytu.

Príďte sa presvedčiť o kvalite nášho výnimočného nábytku na vlastné oči (a telo – každý kus si môžete vyskúšať) a splňte si sen o dokonalom dizajnovom bývaní. Počas veľkých májových zliav sa vám to naozaj oplatí. 

Aktuálnu zľavu si môžete pozrieť tu.

Naše asistentky predaja sa na vás tešia v našich showroomoch NATUZZI EDITIONS v Bratislave a Košiciach už dnes.