Využite Novoročný výpredaj v Natuzzi Editions so zľavou až 20%. Aj počas lockdownu a s bonusom ďalších 3%!

Možno máme za sebou najturbulentnejší a najpochmurnejší rok v našich životoch, ale žiť, pracovať, sedieť a oddychovať sa musí ďalej. Začiatok roka je vždy obdobím nových plánov, záväzkov a nových rozhodnutí, či už na úrovni jednotlivca alebo celej rodiny. Niekto chce schudnúť, niekto zabehnúť maratón, alebo sa vyštverať na Gerlach. Iný plánuje v tomto roku založiť rodinu a niekto zase plánuje kúpiť novú, alebo vymeniť staršiu sedačku za nejaký nový model. Plány a sny bývajú realistické alebo nedosiahnuteľné. My v Natuzzi Editions vám ponúkame aj v tomto novom roku možnosť dosiahnuť a zrealizovať svoj sen o pohodlnejšom bývaní.

VÝPREDAJ v Natuzzi Editions:
– 20% zľava na všetky výrobky Natuzzi Editions (sedacie súpravy, koberce, stolíky, stoly, stoličky a doplnky) + ďalšie 3% zľava ako BONUS, ak svoju objednávku podpíšete počas lockdownu. Spolu 23%.

AKCIA platí od 2.1.2021 a kvôli lockdownu potrvá do odvolania!

Ako využiť novoročný výpredaj aj počas lockdownu?

Vážení zákazníci, aby sme vám vyšli v ústrety a zároveň dodržali prísne hygienické nariadenia, ktoré v súčasnosti platia, sme schopní vás obslúžiť len individuálne. Dohodnite si stretnutie. Naše predajné asistentky sú každý deň v práci a čakajú na váš email alebo telefonát.

Tešíme sa na vašu návštevu. Nájdete nás v Bratislave, v Digital Parku (vedľa benzinky OMV). Parkovanie pred predajňou.