Nestihli ste využiť zľavu DNI MARIANNE? Zľavu 22 % môžete uplatniť až do 4. 10. 2020!

Nestihli ste využiť zľavu DNI MARIANNE? Zľavu 22 % si môžete uplatniť až do 4. 10. 2020!

Vážení zákazníci,

najväčšia nákupná akcia DNI MARIANNE skončila 20. 9. 2020. Mnohí z vás túto jedinečnú akciu nestihlo využiť, či už kvôli dovolenke alebo z iného súkromného dôvodu. Preto sme sa rozhodli zľavu z Dní Marianne predĺžiť do 4. 10. 2020.

Zľavu 22 % môžete uplatniť až do 4. 10. 2020!
Od 21.9 do 4.10.2020 môžete využiť výnimočnú predĺženú zľavu 22% na všetky výrobky Natuzzi Editions. Sedačky, stolíky, koberce a doplnky.

MAGICKÁ ATMOSFÉRA VIANOC S NOVOU SEDAČKOU? Objednajte do 27.9.2020

Tak neváhajte a objednajte si ju čím skôr. Corona kríza spôsobila, že veľa ľudí sa rozhodlo skrášliť si prostredie svojej domácnosti a sedačku si u nás vo NATUZZI EDITIONS už objednali. Objednávok je preto veľa – máme z toho radosť a sme za to v tejto dobe veľmi vďační.

Ako zodpovedná a férová značka chceme záujem o sedačky čo najlepšie zvládnuť a snažíme sa nesklamať dôveru, ktorú ste nám objednaním sedačky prejavili. Preto sme museli stanoviť termín, dokedy je možné sedačku objednať tak, aby sme ju vo vami požadovanej a nami garantovanej kvalite dodali ešte pred Vianocami.

Spolu s výrobcami sme ako posledný možný termín podpisu objednávky pre výrobu do Vianoc stanovili nedeľu 27. 9. 2020. 

Všetky sedačky objednané po tomto termíne budú dodané až po Vianociach. Preto vás prosíme, aby ste svoje rozhodnutie neodkladali až na poslednú chvíľu a objednali si svoju sedačku v najskoršom možnom termíne. Vy tak kvalitnú a krásnu sedačku budete mať doma skôr a výroba si bude môcť najväčší jesenný nápor rozložiť do Vianoc tak, aby sme uspokojili každého z vás. Ďakujeme vám za pochopenie.

 

Tešíme sa na vašu návštevu. Nájdete nás v Bratislave, v Digital Parku (vedľa benzinky OMW). Parkovanie pred predajňou.