V NATUZZI EDITIONS SI UŽÍVAME JESEŇ S PESTRÝMI ZĽAVAMI
V NATUZZI EDITIONS SI UŽÍVAME JESEŇ S PESTRÝMI ZĽAVAMI

V NATUZZI EDITIONS SI UŽÍVAME JESEŇ S PESTRÝMI ZĽAVAMINa jeseň totiž padajú nielen listy, ale aj naše ceny. Využite do konca októbra skvelé jesenné zľavy v NATUZZI EDITIONS a získajte svoju vysnívanú sedačku či posteľ so zľavou až 25 %. 

Úprimne, čím viac sa blíži obdobie Vianoc, tým väčší zhon okolo seba vnímame. V obchodoch nájdeme všetko, len nie pokoj a pohodu. Showroomy sú plné ľudí a na výber sedačky zrazu môže byť kriticky málo času. Preto sme sa v NATUZZI EDITIONS rozhodli, že vám príťažlivými jesennými zľavami spríjemníme október, kedy je do vianočného kolotoča ešte ďaleko.


ZĽAVY  V NATUZZI EDITIONS:

- na objednávku sedačky v látke získate zľavu 15%
- na objednávku sedačky v koži získate zľavu 20%
ďalších 5% na celú objednávku získate, ak si k sedačke doobjednáte akýkoľvek ďalší výrobok. Vyberať môžete z ponuky kresiel, kobercov, stolíkov, jedálenských stolov, stoličiek a komôd. Celkovú zľavu tak dostanete pri látkovej sedačke 20% a pri koženej sedačke 25%. 

Na objednávku samostatného koberca, stolíka, komody, jedálenského stola alebo stoličiek získate zľavu 10%.

Na všetky postele z ponuky Natuzzi Editions získate výnimočnú zľavu 25%.

                   

Zľava  platí do 31.10.2022.POZOR! Posledné volné AUTENTICA skladom!
 
Ikonická sedacia súprava Autentico je najžiadanejším modelom od Natuzzi Editions. Keďže už nie je možné objednať sedačku do Vianoc, rozhodli sme sa tento model naskladniť, aby ste si túto ikonickú sedačku mohli dopriať ešte pred Vianocami a mať ju doma hneď. Na sklade máme ľavé ale aj pravé zostavy. Naviac so zľavou 25%. Viac informácií na predajniach. 


Tešíme sa na vašu návštevu.

Nájdete nás:
- v Bratislave, v Digital Parku (vedľa benzinky OMV, stačí zazvoniť pri rampe a parkovanie máte pred predajňou)
- v Košiciach na Moldavskej ulici, hneď vedľa predajne Phase sedačky.