Túžbu krajšie bývať máme v sebe všetci. Natuzzi Editions vám ju môže splniť
Túžbu krajšie bývať máme v sebe všetci. Natuzzi Editions vám ju môže splniť

Túžbu krajšie bývať máme v sebe všetci. Natuzzi Editions vám ju môže splniť.

V článku sa dočítate, čo nás inšpiruje pri tvorbe nášho dizajnu, prečo sme radi, ak sa ľudia usmievajú a prečo sme už 60 rokov posadnutí stále jednou a tou istou túžbou.

Sme Taliani

Sme veselí a ako nás neraz romanticky vykresľuje globálny imidž, sme asi aj temperamentní. Ale čo je dôležité pre vás – našich zákazníkov hocikde na svete vrátane Slovenska – veríme v budúcnosť. Komfortnú budúcnosť. Svojou snahou chceme ľuďom plniť ich sny o lepšom živote. Kvalita našej značky spočíva v odborných znalostiach, zručnostiach a skúsenostiach remeselníkov a v tvorivosti dizajnérov. V našich vášnivých talianskych srdciach máme hlbokú úctu k ľuďom a životnému prostrediu. Radi sa rozprávame s ľuďmi, ktorí sú spokojní a majú úsmev na tvári. To všetko nám umožňuje veriť v pohodlnejšiu budúcnosť tvorenú inovatívnymi, všestrannými a funkčnými produktmi. A veríme aj v dizajn, ktorý zlepšuje životy nás všetkých.

Legendárny taliansky dizajn

Komfortná budúcnosť začína v Natuzzi Style Centre, ktoré sídli v mestečku Santeramo pri magickom historickom meste Matera na juhu Talianska. Práve v Matere sa narodil aj náš zakladateľ Pasquale Natuzzi.


Pasquale Natuzzi, zakladateľ

No a v tomto malebnom kúte Talianska skúmame trendy, tu prichádzame s novými nápadmi a prelomovými dizajnovými riešeniami. To je to miesto, kde každému výrobku – sedačke, stolíku, kreslu –vdýchneme život. Naše tajomstvo výroby krásy spočíva v jedinečných workshopoch a brainstormingoch, ktoré stelesňujú kreativitu, skúsenosti a spoľahlivosť.


Mesto Matera a jeho historická časť Sassi

Natuzzi Editions – to je hlavne poctivé remeslo

Výroba sedačiek prebieha v továrňach Natuzzi, kde naši vysoko kvalifikovaní remeselníci s bezkonkurenčným know-how, odovzdávaným po generácie, dávajú formu exkluzívnym produktom. Drevo, koža, textílie, ihly, nite, kladivá a stroje – to sú materiály a nástroje, ktoré používame každý deň. Nič nemôže byť hmatateľnejšie a skutočnejšie ako poctivý fortieľ talianskych majstrov.

Kvalita nadovšetko

V globálnom svete sa stalo zvykom, že rôzne fázy produkcie sa môžu diať v rôznych fabrikách na rôznych kontinentoch. Nie však u nás v Natuzzi Editions. Každá fáza, každý krok, každý proces je neúnavne kontrolovaný, aby sme sa uistili, že dostanete to, čo si zaslúžite – teda to najlepšie. Preto priamo v našich fabrikách kontrolujeme až 92 % našich surovín a každý výrobok podrobujeme tým najprísnejším testom, aby sme zaručili jeho kvalitu. To všetko sa deje priamo v Natuzzi Editions.

Výrobné závody Natuzzi sa nachádzajú po celom svete

Made in Natuzzi Editions

Od prvého ťahu ceruzkou pri návrhu dizajnu, až po dodanie sedačky k vám domov, sledujeme jastrabím okom každý krok, každý okamih, každý detail. Taliansky štýl, bezchybná kvalita a všestranný komfort dosiahnutý vďaka mimoriadne funkčným, inovatívnym a ručne vyrábaným produktom – to je už 60 rokov našou misiou. Úžasná hodnota, ktorú vám poskytujeme v Natuzzi Editions.

Dôkaz o pohodlí nájdete v našich predajniach

Vstúpiť do obchodu Natuzzi Editions znamená prísť do kontaktu s ľuďmi, ktorí urobili zo spoľahlivosti svoje odborné profesionálne poslanie. To sa odráža v nádherne dizajnovaných interiéroch predajní aj v produktoch, ktoré sú odolné a originálne. Presvedčte sa osobne a navštívte jednu z našich dvoch exkluzívnych predajní na Slovensku. V Bratislave – na Einsteinovej ulici 21 alebo v Košiciach – na Moldavskej ceste 41.