SME TALIANSKA NÁBYTKÁRSKA LEGENDA A SME RADI,  ŽE NÁS NÁJDETE UŽ AJ V KOŠICIACH
SME TALIANSKA NÁBYTKÁRSKA LEGENDA A SME RADI,  ŽE NÁS NÁJDETE UŽ AJ V KOŠICIACH

SME TALIANSKA NÁBYTKÁRSKA LEGENDA A SME RADI, ŽE NÁS NÁJDETE UŽ AJ V KOŠICIACH

Prečítajte si, čo majú spoločné Košice a Natuzzi Editions – čím sa môžu navzájom obohatiť a čo z toho môžete mať vy.

Natuzzi Editions miluje Košice
Legendárny taliansky dizajn od Natuzzi Editions zavítal aj do Košíc. Otvorili sme tam už druhú slovenskú predajňu tejto svetoznámej značky. Natuzzi Editions je multikultúrna, kozmopolitná a dynamická značka. Jej produkty odrážajú ľudskú bytosť vo všetkých jej podobách, alebo ak chcete – „edíciách“. Neustále sa inšpirujeme prírodou, svetom, jeho bublaním, okysličovaním, kvasením a emóciami. Len tak si môžu naše dizajnové kúsky vo všetkých podobách krásy nájsť svoje miesto v rôznych domovoch.

Harmónia je dôležitá pre život aj pre krásu
Sme expertmi na harmóniu. Pre nás v NATUZZI EDITIONS však harmónia neznamená len súzvuk tvarov a farieb, ale tento pojem má oveľa hlbší význam. Ctíme harmóniu dizajnu a kultúrneho prostredia a otvorenie ďalšieho obchodu s nábytkom legendárnej značky bolo pre nás veľkou výzvou a zodpovednosťou.

Amore a prima vista (Láska na prvý pohľad)
Sme si vedomí toho, že špičkový dizajn si zaslúži tú najlepšiu adresu, a preto sme k výberu nového miesta pre náš ďalší slovenský showroom pristupovali veľmi poctivo a vložili sme do neho veľa energie. Cestovali sme, obhliadali obchody vo viacerých slovenských mestách, robili sme si prieskumy. A potom sme prišli do Košíc a naša voľba bola jasná.

História, kultúra a dizajn
Sme temperamentná talianska značka, preto nás energia hlavného mesta východu a jeho obyvateľov úplne očarila. Košice vnímame ako výnimočné miesto s veľkým potenciálom, kde sa snúbi minulosť s prítomnosťou, pretože okrem pamiatok, nádherných kostolov a synagóg si tu možno naplno užiť jedinečné koncerty, výstavy a mnohé ďalšie umelecké zážitky.

Genius loci mesta kultúry
Úžasná atmosféra centra mesta s množstvom kaviarničiek, galérií, módy, výborného jedla a zaujímavých ľudí je pre nás vzácnou esenciou kultúry. Krása tu skutočne rezonuje na každom kroku a my cítime, že štýloví obyvatelia európskeho mesta kultúry si výnimočnosť značky NATUZZI EDITIONS zaslúžia a veríme, že ju ocenia. Sme radi, že sme sa stali súčasťou tohoto výnimočného mesta, ktorému patrí významné miesto na kultúrnej mape Európy. Podľa hodnotenia UNESCO patrí k najkreatívnejším mestám sveta. Veríme, že do Košíc, ktoré sú plné života a krásy, čoskoro privedieme aj našich dizajnérov.

Ste srdečne vítaní
Pozývame vás do sveta NATUZZI EDITIONS, aby ste mohli na vlastné oči posúdiť a na vlastnej koži vyskúšať štýl a pohodlie našich sedačiek, stolíkov, kresiel, vázičiek či postelí. Príďte sa aj vy inšpirovať legendárnym talianskym štýlom a zažiť absolútny užívateľský komfort značky NATUZZI EDITIONS. Presvedčte sa o výnimočnosti našej ponuky priamo v novom košickom showroome a vychutnajte si ju so šálkou voňavej talianskej kávy alebo pohárom sviežeho prosecca.

A ešte niečo na odľahčenie 🙂
Túlajúc sa východným Slovenskom sme začuli slovné spojenie „na tu“. Údajne to má v rôznych východoslovenských nárečiach významovo zakódované niečo ako „hľa tu, nech sa ti páči, tu máš“. Tiež sme započuli aj citoslovce „ci“. Vraj v sebe skrýva nádych akéhosi zdôraznenia. Napríklad zvolanie „Ci pana!“ vyjadruje obdiv nad niečím výnimočným, obdivuhodným, frajerským. Zapamätateľnosť značky NATUZZI môže na východe Slovenska zvýšiť aj lokálny konštrukt mnemotechnickej pomôcky NA-TU-CI. Pre východniarov teda môže Natuzzi znamenať: „Hľa, tu je niečo výnimočné.“ Príďte sa o tom presvedčiť.