Dokonalý relaxačný zážitok – polohovacie kreslo LEVANTE
Dokonalý relaxačný zážitok – polohovacie kreslo LEVANTE

Dokonalý relaxačný zážitok – polohovacie kreslo LEVANTE

Snívali ste niekedy o stoličke, ktorá by vás preniesla na miesto absolútneho relaxu a pohodlia? Najnovšie dizajnové polohovacie kreslo LEVANTE od NATUZZI EDITIONS je tu, aby premenilo tento sen na skutočnosť. Pri jeho zrode stála snaha vytvoriť intímnu zónu, ktorá by mohla pomôcť užívateľom uvoľniť sa a uniknúť stresu každodenného života. Z hľadiska pohodlia a inovácie predstavuje kreslo LEVANTE to najlepšie. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, pokročilým funkciám a bezkonkurenčnému komfortu je dokonalým doplnkom do každej domácnosti, ktorá hľadá dotyk luxusu a relax.

Relax vo veľkom štýle

Talianske dizajnové polohovateľné kreslo LEVANTE bolo vytvorené s jediným cieľom: ponúknuť dokonalý relaxačný zážitok. Vyznačuje sa jedinečným dizajnom, ktorý umožňuje používateľom nakloniť sa do pohodlnej polohy a cítiť sa plne podopretí, a to bez ohľadu na to, akú polohu uprednostňujú. Kreslo v dvoch veľkostiach – Queen a vo veľkorysejšej verzii King – je tiež vybavené pokročilými funkciami, ako je dobíjateľná elektrická batéria, takže luxus plynulého elektrického polohovania môžete využívať bez zbytočných káblov na podlahe. Vďaka otočnej podnoži, ktorá umožňuje meniť smer výhľadu, váš relax nadobudne iný rozmer. LEVANTE jednoducho ponúka úplne novú úroveň odpočinku – je oázou pokoja, v ktorej môžete počúvať hudbu, užívať si knihu, v pokoji pracovať či vytvoriť si príjemné chvíle iba pre seba. 

Maximálny komfort & legendárny taliansky dizajn

Vzhľad polohovacieho kresla LEVANTE však nie je podriadený iba funkčnosti – je to aj umelecké dielo. A tu prichádza na rad legendárny taliansky dizajn: elegantné línie a moderná estetika tohto výnimočného kusu nábytku z neho robia výrazný objekt v každej miestnosti, vyzdvihujú jeho dekoratívnosť a vytvárajú pocit sofistikovanosti a luxusu. Ak chcete vylepšiť svoje chvíle oddychu a zažiť maximálne pohodlie a štýl, veľkorysé relaxačné polohovacie kreslo s možnosťou elektrického ovládania je ideálnou voľbou. LEVANTE je jednoducho kreslo vašich snov, oživené talianskymi odbornými znalosťami dizajnu a dokonalým remeselným spracovaním.

Zdravotné benefity polohovacieho kresla, ktoré vás možno prekvapia

Investícia do tohto typu kresla je významné rozhodnutie, takže asi potrebujete zistiť, či je pre vás naozaj tým pravým. Aby ste sa uistili, že máte všetky potrebné informácie, tu sú niektoré z ďalších výhod, ktoré vám nové kreslo s polohovaním na mieru môže ponúknuť: 

1. Kvalitnejší spánok

Aj keď sa neodporúča, aby ste spali iba v rozkladacom kresle, môže byť pre vás istým čiastočným riešením, ak máte problém so spánkom v posteli. Spánok na polohovacom kresle môže zmierniť niektoré z príznakov stavov s ním súvisiacich, akými je chrápanie, astma alebo spánkové apnoe. Rozkladacie kreslá umožňujú tiež lepší a dlhší spánok počas choroby, pretože zmierňujú diskomfort a bolesti, ktoré by vás za normálnych okolností mohli zobudiť v posteli. To skracuje dobu potrebnú na uzdravenie organizmu, zlepšuje náladu a hladinu energie počas dňa. 

2. Zlepšenie krvného tlaku

Zdvíhanie nôh uľahčuje srdcu pumpovať krv do tela tým, že zmierňuje účinky gravitácie, najmä na dolné končatiny. To má pozitívny vplyv na krvný obeh – zvýšenie množstva prietoku krvi pomáha predchádzať zadržiavaniu tekutín, ktoré môže viesť k bolestivým stavom, ako sú opuchy, celulitída, trombóza a kŕčové žily. Lepšia cirkulácia krvi tiež zvyšuje rýchlosť transportu bielych krviniek po tele, čím sa skracuje čas potrebný na zotavenie po zraneniach alebo operáciách. 

3. Úľava od bolesti

Ak zažívate pocit nepohodlia, napríklad na obyčajnej stoličke, sedenie v polohovacom kresle – najmä ak v ňom budete tráviť dlhší čas – vám poskytne veľký úžitok. Podoprením tela v naklonenej polohe pomôže kreslo znížiť diskomfort pri pálení záhy a pomáha tiež predchádzať bolestiam chrbta a krčnej chrbtice.

 

 

Príďte vyskúšať relaxačné polohovacie kreslo LEVANTE na vlastnej koži – tešíme sa na vás v našich showroomoch NATUZZI EDITIONS.