SUMMER SALE končí 31.7.2022. Viac sa dozviete v podstránke "Akcia".

VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ V NATUZZI EDITIONS

Leto je oficiálne tu a my vás pozývame – vstúpte do vzrušujúceho obdobia našich horúcich zliav!

Najväčším inšpiračným zdrojom NATUZZI je príroda – spája nás s ňou silné puto. Okúzlení Apúliou v nej,  sledujeme magický cyklus ročných období, počínajúci narodením prvého  nového olivového lístka. Fascinujú nás všetky farby, vône a tiež kolobeh života, v ktorom všetko staré uvoľňuje miesto novému… Podobný cyklus máme aj my v NATUZZI EDITIONS. Každé leto – v období, keď finišujeme s novými kolekciami, ktoré vám predstavíme na jeseň – uvoľňujeme kapacitu našich skladov, aby sme v nich pripravili miesto pre novinky.

JE TU JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Tak, ako musia novým nápadom uvoľniť miesto veci, ktoré v živote máme radi, aj  naše sedačky, ktoré milujeme, pravidelne uvoľňujú priestor novým modelom. Obľúbené dizajny z predchádzajúcich sezón sú stále krásne a my vám ich teraz ponúkame s atraktívnymi zľavami.

ČAS NA PREMYSLENIE

Leto je obdobím dovoleniek a relaxu a ľudia, ktorí oddychujú, radi zvažujú. Doprajte si čas. Navštívte nás v našich showroomoch NATUZZI EDITIONS v Bratislave a Košiciach – naše asistentky predaja vás ochotne prevedú celou našou ponukou a predstavia vám aktuálne zľavy na jednotlivé modely sedačiek:

– na akúkoľvek sedaciu súpravu z kolekcie získate zľavu 15 % + ako darček získate dopravu zdarma, 2x vankúš zdarma a vôňu Natuzzi Editions

– na všetko ostatné z kolekcie Natuzzi Editions (postele, komody, koberce, stolíky, jedálenské stoly, stoličky) 
získate zľavu 20 %

Tešíme sa na vašu návštevu.

Nájdete nás:
– v Bratislave, v Digital Parku (vedľa benzinky OMV, stačí zazvoniť pri rampe a parkovanie máte pred predajňou)
– v Košiciach na Moldavskej ulici, hneď vedľa predajne Phase sedačky.