Účastníci veľkolepej tanečnej šou LET´S DANCE relaxujú na sedačkách NATUZZI EDITIONS
Účastníci veľkolepej tanečnej šou LET´S DANCE relaxujú na sedačkách NATUZZI EDITIONS

Účastníci veľkolepej tanečnej šou LET´S DANCE relaxujú na sedačkách NATUZZI EDITIONS

Sme hrdým partnerom výnimočnej tanečnej súťaže LET´S DANCE a tešíme sa spolu s vami na celebritných tanečníkov, ktorým sme na oddych ponúkli našu najobľúbenejšiu sedačku PORTENTO.

Sedieť na pohodlnej sedačke a dívať sa na krásu tanca je čistá radosť

Chcete vedieť, prečo sme sa rozhodli spojiť našu značku s tancom? Pre nás to bola prirodzená voľba. Sme Taliani, ktorí milujú vášeň, krásu, zmysel pre detail a pohyb. A tanec je umeleckým, emocionálnym a erotickým vyjadrením myšlienok. Rozvíja estetické cítenie, kultivuje spoločenské správanie a poskytuje ľuďom radosť zo života. A v neposlednom rade sa nám tanec páči, lebo je to jedna z mála aktivít, ktorým sa môže venovať žena a muž súčasne. Samozrejme okrem …. : )) a nakupovania : ))

Teraz už chápete, prečo naše sedačky chcú byť pri tom? To, čo spája tanec a sedačky, je umenie.

 

Jedinečné PORTENTO 

Sledujete LET´S DANCE? Tak ste asi videli aj naše – pravdepodobne najviac predávané – sedačky PORTENTO. NATUZZI EDITIONS má tradíciu viac než 60 rokov. A práve sedačka PORTENTO je ikonickým zhmotnením našej tvorivosti. Dizajn sa harmonicky snúbi s pohodlím. U tohto modelu je všetko vytvorené tak, aby zdôrazňovalo jeho podstatu – vynikajúci komfort. Hlavnými rysmi sedačky PORTENTO sú veľké mäkké sedadlá s prešívaným operadlom a manuálne nastaviteľnou opierkou hlavy. Široké opierky rúk so zaoblenými rohmi priamo nabádajú k tomu, aby ste pre svoje pohodlie využili každý kúsok sedačky. PORTENTO je to pravé – od hodnoverného majstra.

Nábytok podľa vašich predstáv aj vďaka vašej inšpirácii 

My vieme, že ľudia ako vy budú napĺňať svoje túžby a stále hľadať pohodlie. Túžba je totiž súčasťou našich každodenných životov a existuje veľa ciest vedúcich ku komfortu. My v NATUZZI EDITIONS už viac ako 60 rokov skúmame túžby po estetike a pohodlí, aby sme mohli tvoriť produkty, ktoré čo najviac zodpovedajú vašim predstavám a potrebám. Je to cesta vášho života, vašich zvykov, vašej jedinečnosti, ktorá inšpiruje našu prácu. Vypravte sa k nám – do našich pobočiek v Bratislave alebo v Košiciach a nechajte sa očariť krásou talianskeho štýlu a legendárneho dizajnu. Tešíme sa na vás.

 

Atraktívna zľava pre každého fanúšika LET´S DANCE

Nečakajte na veľké finále v LET´S DANCE len tak. Ak aktuálne plánujete kúpu novej sedačky, postele alebo iného drobného nábytku do svojej domácnosti, navštívte naše showroomy  NATUZZI EDITIONS v Bratislave alebo v Košiciach a ponorte sa s nami do oázy talianskeho dizajnu a krásy. Okrem aktuálne veľmi výhodnej zľavovej akcie DNI MARIANNE vás pozývame aj na šálku výbornej talianskej kávy.


Krátky zostrih z 1. dielu Let's Dance

Krátky zostrih z 2. dielu Let's Dance