Ocenenia

1995

LEONARDO AWARD Prezident republiky Oscar Luigi Scalfaro odovzdal toto prestížne ocenenie pánovi Pasquale Natuzzi.

Ocenenia

1998

PINNACLE AWARD – SEVERNÁ KAROLÍNA, USA Ocenenie udelené Mariovi Bellini za dizajn budovy Natuzzi v High Point.

Ocenenia

2001

Čestný titul V ODBORE VZDELÁVANIE UDELENÝ PASQUALE NATUZZI V decembri 2001 fakulta vzdelávania Univerzity v Bari udelila pánovi Pasquale Natuzzi čestný titul za jeho prínos v oblasti rozvoja podnikania, zvyšovania počtu zamestnancov a propagáciu regiónu Puglia.

Ocenenia

2008

AMERICKÁ NÁBYTKARSKA SIEŇ SLÁVY V roku 2008 Pasquale Natuzzi vstúpil do americkej nábytkárskej siene slávy ako prvý neamerický občan, ktorému sa dostalo tohto prestížneho uznania.

Ocenenia

2010

ČÍNSKE OCENENIE: CENA CAPITAL ELITE Taliansko-čínska nadácia oceňuje skupinu Natuzzi za najlepšie talianske výrobky v Číne.

Ocenenia

2011

LIGA PROTI OHOVÁRANIU: CENA ZA “CELOŽIVOTNÉ DIELO” Pasquale Natuzzi dostáva toto ocenenie za jeho úsilie zlepšiť vzťahy medzi partnermi, predajcami a zamestnancami.

Ocenenia

2013

THROPHÉE DE L'INNOVATION Na výstave nábytku Espritmeuble v Paríži, Natuzzi Re-vive dostáva cenu za najviac technologicky inovatívny výrobok predstavený na veľtrhu.

Ocenenia

2014

NOVÝ ZÉLAND: RE-VIVE VYHRÁVA CENU ZA DIZAJN Na Novom Zélande, Natuzzi Re-vive získava cenu Formway Design za najlepší priemyselný dizajn. CENA ZA TECHNOLOGICKÉ INOVÁCIE Na medzinárodnom veľtrhu v Izraeli získava Natuzzi Re-vive cenu za inováciu.

Ocenenia

2015

OCENENIE TALIANSKY TALENT Špeciálna cena “2015 Taliansky talent” je udelená pánovi Pasquale Natuzzi za Made in Italy filozofiu jeho skupiny.