Nájdete nás na novej adrese v Bratislave
Nájdete nás na novej adrese v Bratislave

Nájdete nás na novej adrese v Bratislave

Od 7. do 18. novembra je naša bratislavská predajňa NATUZZI EDITIONS zatvorená. Chceme zvýšiť komfort a kvalitu vášho nakupovania, a preto sa sťahujeme do nových priestorov v OC KORZO oproti obchodného domu IKEA. Predajňu opäť otvoríme 18. 11. 2022.

Chceme šetriť váš čas

Milí naši zákazníci, dovoľte, aby sme vás upozornili na zmenu adresy našej predajne – od 20. novembra nás nájdete na novej adrese v OC KORZO. Záleží nám na pohodlí vášho nakupovania, a preto sme sa rozhodli zmeniť lokalitu. Okolie bratislavského obchodného domu IKEA sa stáva novým centrom nábytku a blízke obchodné centrum KORZO vytvorilo akýsi klaster pre dizajnové značky nábytku. Chceme vám vyjsť v ústrety a ušetriť váš čas – môžete sa presvedčiť o kvalite našej značky a porovnať s inými, vzdialenými iba niekoľko krokov. Ponúkame vám tiež lepšiu dostupnosť s pohodlnejším parkovaním.

 

Navštívte nás, pripravili sme pre vás uvítacie dvojciferné zľavy

A začínajú sa dvojkou! Počas celého roka vám v NATUZZI EDITIONS prinášame špeciálne akcie. Zľavy, ktoré umožňujú kúpiť si ešte viac, vám chceme ponúkať i naďalej – tentoraz sme sa však rozhodli ísť na to trochu inak. Na novej adrese pre vás máme pripravené krásne dizajnové kúsky nábytku a bytových doplnkov s fantastickými zľavami. Na to, aby ste sa dozvedeli aké veľké zľavy môžete využiť, prijmite naše pozvanie na šálku voňavej talianskej kávy a navštívte náš showroom osobne. Vopred prezradíme iba toľko, že budete veľmi milo prekvapení.

Dizajnové kúsky za skvelé ceny

Uvítacie zľavy NATUZZI EDITIONS poskytujú skutočne veľké množstvo benefitov a príležitostí, ako sa s úsporou dostať ku komfortu. A dôležité je aj to, že ponúkajú možnosti, ako ušetriť a získať tak voľné prostriedky na nákup ďalších dizajnových kúskov, po ktorých ste túžili. Stačí si kúpiť to, čo ste chceli. U asistentiek predaja v našom showroome nájdete riešenie svojej spokojnosti.

 

Užite si UVÍTACIE NÁKUPNÉ ZĽAVY na našej novej adrese až do konca novembra 2022. Tešíme sa na vašu návštevu.