Na Značku NATUZZI nedajú dopustiť ani interiéroví dizajnéri.
Na Značku NATUZZI nedajú dopustiť ani interiéroví dizajnéri.

Na Značku NATUZZI Editions nedajú dopustiť ani interiéroví dizajnéri. 

Patrí k ním aj Michal Skrak, ktorý patrí k našim najznámejším odborníkom.

Chcete dôkaz o kvalite značky? Spýtajte sa interiérového dizajnéra. Ak je to skúsený odborník, pravdepodobne mu prešli rukami desiatky, ak nie stovky sedačiek. Znamená to, že pri   výbere nábytku sa nenechá zlákať krásnym marketingom.

Zároveň nevyberá len podľa farby poťahu, tvaru zostavy či ceny. Všíma si aj iné veci, ktorí bežní zákazníci často nevidia. Kvalitu prešívania, poťahový materiál, ale aj vypracovanie drobných detailov, napríklad nožičiek.

Dobrý interiérový architekt pozná rozdiel medzi skutočným štýlom a tým, čo sa na krásu len hrá. Ovláda svetové trendy, no zároveň má cit pre nadčasovú krásu. Skúsený odborník zároveň pozná aj zázemie značky. Vie vám povedať zopár informácií o pôvode značky, aj o tom, na čom si daný výrobca zakladá. Vie, ako sú s danou značkou spokojní jeho predchádzajúci klienti.

K tým najskúsenejším interiérovým dizajnérom na Slovensku patrí celkom iste aj Michal Skrak. Pochváliť sa môže realizáciami bytov, kancelárií a vychytených reštaurácií, no   jeho dielo môžeme vidieť napríklad aj v známych reklamách.

Ak chcete vedieť, čo Michal uznáva na značke NATUZZI, pozrite si naše krátke video.