MAGICKÁ ATMOSFÉRA VIANOC S NOVOU SEDAČKOU? OBJEDNAJTE DO 27.9.2020 A VYUŽITE ZĽAVU 22%!

Prosíme tých z vás, ktorí chcete mať svoju novú sedačku doma do Vianoc, aby ste si ju objednali čím skôr.  Najneskôr však do 27.9.2020. Naviac využijete predĺženú zľavu až 22%.

Tento rok je špecifický v mnohých smeroch. Menej cestujeme a viac sedíme doma na svojich sedačkách. Možno viac, než kedykoľvek predtým, sme preto konfrontovaní s kvalitou svojho pohodlia. Doba a technológie posunuli kultúru domáceho oddychu na vyššiu úroveň. Nové materiály a ich následné ekologické spracovanie presviedčajú našich sympatizantov, že s NATUZZI EDITIONS sa oplatí podľahnúť pohodliu.

Ešte v januári 2020 sme si asi všetci povedali, že dvadsať dvadsať znie tak harmonicky – vizuálne aj foneticky. Magické čísla v nás pravdepodobne vyvolávajú rôzne očakávania. No vírus Covid 19 a následná pandémia všetko a rýchlo zmenili. Naše plány a ciele sme museli nanovo premyslieť. Sú segmenty priemyslu a podnikania, na ktoré má pandémia veľký dopad. Na niektoré bohužiaľ až veľmi veľký.

U nás v NATUZZI EDITIONS sa práve naopak dopyt po našich sedačkách zvýšil. Preto vás férovo informujeme, že z dôvodu zvýšeného záujmu o naše produkty – s rešpektom k záväzku voči vám klientom dodržať 100% kvalitu našich sedačiek a s prianím zachovať si dobré meno značky – prosíme tých z vás, ktorí chcete mať svoju novú sedačku doma do Vianoc, aby ste si ju objednali čím skôr.  Najneskôr však do 27.9.2020. Po tomto termíne budeme prijímať objednávky už len pre nasledujúci rok.

Nestihli ste využiť veľké zľavy DNI MARIANNE? Nevadí, zľavu 22% predlžujeme do 4.10.2020.

Ďakujeme vám v tomto neľahkom období za vašu priazeň a pochopenie. Ak túžite podľahnúť magickému čaru rodinnej pohody a chystáte sa mať na Vianoce novú sedačku, sme tu pre vás.