SUMMER SALE končí 31.7.2022. Viac sa dozviete v podstránke "Akcia".
Absolútny komfort

Navrhnuté v Taliansku

Každý model je navrhnutý v Taliansku, v Natuzzi Style centre. Tu náš tím návrhárov, architektov a bytových dizajnérov študuje súčasnú medzinárodnú módu, umenie a nábytkové trendy, skúmajúc rozvíjajúce sa životné štýly a vytvára sedačky a kreslá, ktoré poskytnú úplný komfort a spokojnosť. Style centrum tvrdo pracuje na vytvorení širokej škály modelov tak v koži ako aj látke, s neobyčajne všestrannými konfiguráciami a funkciami. Dizajn na zaistenie absolútneho pohodlia.

Absolútny komfort

Vyrobené v Natuzzi

Sedačka Natuzzi je vytvorená aby priniesla maximálne pohodlie do vášho života, vďaka vysokej kvalite zaručenej skupinou založenou v roku 1959, ktorá je v súčasnosti globálnym lídrom v nábytkárskom odvetví. Všetky modely sú vyrábané v továrňach firmy po celom svete, riadiac sa predpismi každej danej krajiny. Od vytvorenia návrhu až po doručenie k vám, od úpravy koží po výber výplní, pozorne sledujeme každý krok, každý proces, každú kontrolu. Tak garantujeme kvalitu našej produkcie.

Absolútny komfort

Remeselnosť

Každá sedačka Natuzzi Editions je ručne vyrobená našimi profesionálnymi remeselníkmi. V našich továrňach sme dosiahli dokonalú rovnováhu medzi ľudskou zručnosťou a špičkovou technológiou, čo nám umožňuje prinášať dôkladne vyrobené sedačky do domovov po celom svete. Takto zaručujeme absolútny komfort.

Absolútny komfort

Kontrola kvality

Posúvame limity o niečo ďalej. Každá sedačka a kreslo je vystavené nespočetným testom na kontrolu zaťaženia, stability a odolnosti voči opotrebeniu, treniu, poškodeniu a svetlu a spĺňa najprísnejšie medzinárodné predpisy. Takto vieme zabezpečiť, že naše produkty sú najlepšie, čo zaručuje absolútny komfort.

Absolútny komfort

Koža

Existuje koža a potom koža, a koža používaná pre naše sedačky Natuzzi Editions je náš korunný klenot. Spracúvame naše kože v našich vlastných garbiarňach od roku 1959, vyberajúc tie najlepšie kožušiny a ošetrujúc ich exkluzívnymi receptúrami na zvýšenie kvality a mäkkosti, vždy v súlade s medzinárodnými ekologickými predpismi. Absolútne pohodlie je forma krásy: krása netoxického a bezpečného čalúnenia zaručená rokmi odbornosti.